O mnie

Urodziłem się w 1974 roku i praktycznie całe swoje życie jestem związany z Ożarowem Mazowieckim. Jestem mężem pięknej kobiety i ojcem wspaniałej córki. Od dwóch kadencji mam zaszczyt reprezentować Państwa w Radzie Powiatu Warszawskiego Zachodniego i obecnie ubiegam się o reelekcję.

Ukończyłem ożarowską „jedynkę”, Technikum Elektryczne w Zespole Szkół im. Baonu Zośka, Studium Bankowości „Olympus” oraz Finanse i Rachunkowość na Koźmińskiego. Z wykształcenia jestem elektrykiem, zarządcą nieruchomości, księgowym oraz bankowcem i finansistą. Zawód obecnie wykonywany to pisarz – jestem autorem trzech książek: „Szablą i bandoletem”, „Szablą i kosturem”, „Cyber”. Obecnie kończę czwartą książkę, „Szablą i muszkietem”.

Od 2004 roku jestem członkiem Platformy Obywatelskiej RP a od lat siedmiu Przewodniczącym Koła PO RP w Ożarowie Mazowieckim. Jestem również członkiem założycielem Stowarzyszenia Samorządowego „Pro Civitas”.

Od czterech lat, jako wolontariusz, prowadzę w ożarowskim „Uśmiechu” zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych w trakcie których uczę daleko wschodniej gry „GO”. W ramach tej działalności zorganizowałem kilka turniejów, w tym dwukrotnie (w 2012 i 2013) Mistrzostwa Polski Juniorów GO.

Dodaj komentarz